nitro gifting

TechBriefly Forums FAQ nitro gifting

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #93601
  Rafi Pratt
  Participant

  Discord Gift ne?

  Discord üyesi kişi Nitro aboneliği kendisi icin alabildiği gibi başka biri icin hediye olarak da alabiliyor. Hediye discord aboneliği alınması durumunda https://discord.gift/%5Bcode%5D şeklinde bir link üzerinden istenilen kişi ile hediye abonelik paylaşılabiliyor.

  Discord nitro hediye etmek ne kadar?

  Hediye ederken 9,99 dolar odüyorsunuz fakat kendiniz icin alırken 26,99 TL odüyorsunuz. Hediye odemesine devam ederseniz hesabınızdan/kartınızdan 9,99 dolar cekilir. Arkadaşınıza Nitro icin gerekli parayı gonderebilirsiniz ve kendisi satın alabilir.

  Discord hediye Nitro nasıl kullanılır?

  DISCORD NITRO KULLANMA BAÄžLANTIMI E-POSTA YOLUYLA ALDIM, BU TEKLÄ°FÄ° NASIL KULLANACAÄžIM? Bir aylık ücretsiz Discord Nitro aboneliÄŸini kullanmak icin baÄŸlantıya tıkla. Ardından, Discord’a kaydol (veya zaten bir hesabın varsa giriÅŸ yap). EÄŸer kriterleri karşılıyorsan bir aylık abonelik otomatik olarak hesabına eklenecek.

  Discord da nitro nedir?

  Nitro Discord’u desteklemenin doruk noktası. Nitro ile, Nitro KlasiÄŸin sahip olduÄŸu harika sohbet ozelliklerine sahip olursun ve buna ek olarak Nitro Klasik’le gelen harika yazışma ozelliklerinin yanı sıra Sunucu Boostlama gibi bazı yeni ve harika ozelliklere sahip olursun!

  nitro gifting, Discord Gift ne?, Discord nitro hediye etmek ne kadar?, Discord hediye Nitro nasıl kullanılır?, Discord da nitro nedir?

  nitro gifting

  1 yıllık nitro ne kadar?

  Nitro kısmında aylık fiyat 26.99 TL olarak açıklanırken, yıllık pakette 249.99 TL olarak belirtildi. Nitro Classic paketinde kullanıcılar aylık 13.49 TL odeyecekken yıllık olarak 134.49 TL’den satın alabilecekler.

  1 ay nitro kaç TL?

  Bu düzenleme ile birlikte Discord Nitro aboneliğinin aylık fiyatı 26,99 TL olarak acıklandı. Kullanıcılar bu paketi yıllık olarak satın almak isterlerse 269,99 TL gibi bir odeme yapmaları gerekecek.

  Discord Kredisi nedir?

  Hesap kredisi, yani hediye edilen süre, hediye kodu kabul edildikten sonra uygulanır ve hediye kodu tüketilir. Hediye edilen süre otomatik olarak yeni aboneliklere, yenilemelere ve kimi güncellemelere uygulanır (ozellikle odeme periyodu değiştiğinde)!

  Beleş Nitro nasıl alınır?

  Ãœcretsiz Discord Nitro kampanyasından faydalanmak icin Epic Games resmi sayfasından veya baÅŸlatıcısından hesabına giriÅŸ yapmalısın. Daha sonra, “MaÄŸaza” sekmesinde yer alan “Discord Nitro” sayfasına giderek “Yükle” seceneÄŸine tıkla.

  nitro gifting, 1 yıllık nitro ne kadar?, 1 ay nitro kaç TL?, Discord Kredisi nedir?, Beleş Nitro nasıl alınır?

  nitro gifting

  Medal nitro Ne zamana kadar?

  19 Eylül 2022 06:59 GMT’den sonra, Medal kullanıcıları artık deneme promosyon baÄŸlantısı talep edemeyecek ve kullanamayacaktır. S: Discord Nitro promosyon baÄŸlantısı ne kadar süreyle aktif kalacak? C: Nitro promosyonunu 19 Eylül 2022 06:59 GMT’ye kadar kullanmalısın.

  Nitro ile neler yapılabilir?

  Windows 7 Daha iyi ve hareketli emojiler kullanma imkanı verir. (GIF) Hareketli avatar ve bir ozel etiket! … Bir sunucuyu desteklersiniz! … Profilinizde Nitro rozeti yer alır. Yüksek kaliteli dosya paylaşımı icin 100 MB yükleme boyutu saÄŸlar! Yüksek cozünürlüklü video, ekran paylaşımı ve GO Live yayını yapma imkanı sunar.

  Discord da rozet nasıl alınır?

  Bu rozete sahip olmak icin bir Discord Nitro’ya sahip olmanız gerekmektedir. Bu rozete sahip kiÅŸiler, animasyonlu profil simgeleri gosterebilir, ozel emojiler gonderebilir, isimlerini yüksek sesle soyletebilirler. Hem Nitro hem de Nitro Classic üyeleri aynı rozeti almaktadır.

  Discord ne zaman çıktı?

  Discord, Kasım 2015 tarihinde yayınlandı.

  nitro gifting, Medal nitro Ne zamana kadar?, Nitro ile neler yapılabilir?, Discord da rozet nasıl alınır?, Discord ne zaman çıktı?

  nitro gifting

  Discord Xbox kodu nasıl kullanılır?

  XBOX GAME PASS KODU NASIL KULLANILIR? Microsoft hesabınıza giriş yapın. Hediye envanterinde verilen (veya e-posta ile gonderilen) 25 karakterli kodu girin ve sonraki butonuna tıklayın. Bir odeme yontemi sec veya odeme bilgilerinizi girin.

  Discord hareketli profil resmi nasıl yapılır?

  Discord’da hareketli bir profil resmi elde etmek icin Nitro almanız gerek. Nitro’yu aldıktan sonra, Tenor’da beÄŸendiÄŸiniz bir GIF’i bulun ve kaydedin. Son olarak, kullanıcı profilinize gidin ve profil resminizi hareketli hale getirmek icin GIF olarak deÄŸiÅŸtirin.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.

POPULAR

LATEST FROM THE FORUM